Ogłoszenia duszpasterskie 29.08.2021 r.

 1. (01.09) 82 rocznica wybuchu II wojny światowej. Modlimy się w int. poległych w obronie Ojczyzny.
 2. Msza św. na Rozpoczęcie Roku Szkolnego i Katechetycznego dla Szkoły Podst. w Rudce we środę (01.09) o godz. 9.00.
 3. Dzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne w I czwartek miesiąca.
 4. Naboż. ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa w I piątek miesiąca.
 5. Naboż. do Niepok. Serca NMP w I sobotę miesiąca.
 6. Wsp. św. Grzegorza Wielkiego (03.09).
 7. W przyszłą niedzielę (05.09) o godz. 12.00 dziękujemy za zebrane plony we Mszy św. Dziękczynnej oraz w procesji z wieńcami czy innymi symbolicznymi darami wokół Kościoła, zaś Diecezjalna uroczystość dziękczynienia za plony odbędzie się w tym roku na placu ks. Krzysztofa Kluka przed kościołem parafialnym w Ciechanowcu – w sobotę 11 września 2021 r. Delegacje z wieńcami kierują się najpierw na plac wokół kościoła od godz. 9.45. Uroczystej liturgii, która rozpocznie się o godz. 11.00 będzie przewodniczył i kazanie wygłosi ks. Biskup Piotr Sawczuk, Biskup Drohiczyński. W tym roku na Dożynkach Diecezjalnych naszą parafię będą reprezentować mieszkańcy Rudki z ul. Olendzkiej, Cegielnianej, Ogrodowej, Ks. Badowskiego i Szkolnej.
 8. Od września będą odprawiane w niedzielę Msze św. o godz. 10.00 w Rudce, a w Korycinach w Kaplicy o godz. 11.00.
 9. Zapowiedzi:
 • Paweł Żukowski, kawaler, zam. Olendy, par. tutejszej i Anna Krysiak, panna,
  zam. Dąbrowa Białostocka. Zapowiedź I.
 • Łukasz Goliński, kawaler, zam. Rudka, par. tutejszej i Ewelina Dmitruk, panna,
  zam. Dubno. Zapowiedź II.
  Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami,
  zobowiązany jest powiadomić księży pracujących w parafii.