Ogłoszenia duszpasterskie 29.11.2020 r.

1. Dzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne w I czwartek miesiąca.
  2. Nabożeństwo ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa w I Piątek miesiąca. Z racji na trwająca epidemię tego dnia nie odwiedzimy chorych.
  3. Nabożeństwo ku czci Niepok. Serca NMP w I Sobotę miesiąca.
  4. W najbliższą niedzielę (06.12) zbiórka ofiar do puszek na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie.
  5. Roraty w naszej parafii będą odprawiane we środy o godz. 6.00 i soboty o godz. 17.00.
  6. Do nabycia są świece wigilijne Caritas, duża – 17 zł, mała – 7 zł.
  7. W niedzielę 06.12.2020r. Stowarzyszenie „Harmonia” z Ciechanowca organizuje sprzedaż płyt z kolędami w wykonaniu Zespołu Wokalnego Miasta Ciechanowiec. Sprzedaż odbywać się będzie po Mszach Świętych. Połowa dochodu ze sprzedaży będzie przekazana Michałowi Boguckiemu choremu na SMA. Koszt płyty 20 zł.
  8. W tym roku nie będzie rekolekcji adwentowych w formie tradycyjnej. Starajmy się korzystać z sakramentu spowiedzi podczas Mszy Świętych roratnich w środy i soboty. Będziemy spowiadać w te dni 15 min. przed Mszą Św. W sobotę 19 grudnia o godz. 17.00 i niedzielę 20 grudnia będą wygłoszone nauki rekolekcyjne i też w tych dniach będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.