Ogłoszenia duszpasterskie 31.01.2021 r.

1. (02.02) – Święto Ofiarowania Pańskiego. Błogosławieństwo świec na każdej Mszy św. Jest to też Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Taca zbierana w tym dniu przeznaczona jest na cele wspólnot kontemplacyjnych. Porządek Mszy św. niedzielny.
  2. Wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy (05.02). Po Mszy św. o godz. 7.00 i 17.00 poświęcenie chleba i wody.
  3. Dzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne w I czwartek m-ca.
  4. Nabożeństwo do Najśw. Serca Pana Jezusa w I piątek miesiąca
  5. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP w I Sobota miesiąca.
  6. I Komunia dzieci kl. IV i III – 23 maja o godz. 10.00. Spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii w niedzielę (07.02) po Mszy św. o godz. 12.00.
  7. Bóg zapłać za udział we Mszach św. kolędowych i ofiary złożone przy tej okazji na potrzeby parafii. Bóg zapłać też za ofiary składane indywidualnie w kancelarii parafialnej.
  8. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej parafii + Józefa Masłowskiego z Olend. Wieczny odpoczynek…