Ogłoszenia duszpasterskie 8 września 2019 r.

1. Bóg zapłać za ofiary złożone na remonty w parafii za miesiące VII i VIII z ul. Zakościelnej, z ul. Polnej i z Lubieszcz.
  2. Święto Podwyższenia Krzyża Świętego dn. 14.09.2019r.
  3. Diecezjalny Dzień Młodzieży w Serpelicach dn. 12.09.2019r.
  4. W tym roku nie ma wspomnienia NMP Bolesnej.
  5. W najbliższą niedzielę (tj. 15.09.2019r.) przypada Dzień Środków Społecznego Przekazu. W naszej diecezji jest zbiórka do puszek na Centrum Informacji Diecezji Drohiczyńskiej.
  6. Wójt Gminy Rudka zaprasza na występ zespołu „KLEKOCIAKI” z Bociek, który odbędzie się 14.09.2019r. o godz. 17:00 w remizie OSP w Rudce. Po występie dla wszystkich przewidziany jest poczęstunek oraz kawa i herbata przygotowane przez Koła Gospodyń Wiejskich z Gminy Rudka.
  7. Zapowiedzi przedślubne:
    • Majewski Wojciech Jan, kawaler, zam. Urszulin, par. pw. Chrystusa Miłosiernego w Urszulinie i Kowalczuk Justyna, panna, zam. Lubieszcze, par. tutejsza; zapowiedź 1.