ŚWIĘTA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO 2024r.

ŻYCZENIA: Drodzy Parafianie i Goście. Z okazji Świąt Paschalnych składamy Wam, najserdeczniejsze życzenia. Niech radość płynąca z pustego grobu będzie dla wszystkich źródłem nowej nadziei na lepsze jutro. Życzymy wielu pięknych, osobistych spotkań ze Zmartwychwstałym w Jego słowie, na modlitwie oraz w wydarzeniach życia codziennego. Niech Zwycięski Król Życia umacnia w Was wiarę, utwierdza nadzieję i rozpala miłość, abyście pośród zwyczajnych spraw mogli dzielić się tymi darami z innymi, niech Chrystus Zmartwychwstały obdarza zdrowiem, potrzebnymi łaskami i niech błogosławi obfitymi darami. Dziękujemy również za wszystkie nadesłane i przekazane życzenia dla nas kapłanów, dla naszej wspólnoty parafialnej, odwdzięczamy się modlitwą i z serca błogosławimy. Wasi duszpasterze.