V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 17.03.2024r.

  1. W naszej parafii rozpoczęliśmy dzisiaj rekolekcje wielkopostne, które potrwają do wtorku włącznie. Spowiedź w poniedziałek i wtorek, bardzo prosimy nie odkładać spowiedzi na ostatnią chwilę, są zaproszeni księża spowiednicy z sąsiednich parafii, którzy będą posługiwać w konfesjonałach. Ofiary złożone na tacę we wtorek przeznaczone będą do dyspozycji księdza Rekolekcjonisty. PLAN REKOLEKCJI PRZEDSTAWIA SIĘ NASTĘPUJĄCO: Poniedziałek 18 marca- Msze święte o godz. 8.30, 10.30(kaplica w Korycinach), 12.00 i 17.00. Wtorek 19 marca(odpust ku czci św. Józefa)- Msze święte o godz. 8.30, 10.30(msza święta z udziałem nauczycieli i młodzieży szkoły podstawowej i średniej z Rudki), 12.00(uroczysta suma odpustowa, po mszy świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania do św. Józefa) i msza św. o godz. 17.00.
  2. W najbliższą sobotę 23 marca, od godz. 9.00 odwiedziny chorych z naszej parafii z posługą sakramentalną.
  3. Caritas naszej diecezji rozprowadza baranki z białej czekolady na stół wielkanocny, które są do nabycia przy wyjściu z kościoła. Jest to wielkopostne dzieło pomocy potrzebującym.
  4. Bóg zapłać za ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego i Ciemnicy mieszkańcom Karpia i Lubieszcz.
  5. Za tydzień 24 marca Niedziela Palmowa i błogosławieństwo palm na każdej mszy świętej.