VI NIEDZIELA WIELKANOCY 05.05.2024r.

  1. Święto św. Apostołów Filipa i Jakuba (06.05.).
  2. Uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, Głównego Patrona Polski (08.05.).
  3. W środę przypada 25 rocznica święceń biskupich bp Tadeusza Pikusa- biskupa seniora. W modlitwie polećmy Go Bogu.
  4. Za tydzień w niedzielę po mszy świętej, o godz. 10.00 spotkanie kandydatów do Sakramentu Bierzmowania.
  5. Za tydzień w niedzielę po mszy świętej, o godz. 12.00 spotkanie rady parafialnej na plebanii.
  6. W najbliższą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, tego dnia na mszy świętej, o godz. 10.00 będziemy przeżywać 1 rocznicę przyjęcia I Komunii Świętej przez dzieci z naszej parafii. Zapraszamy dzieci wraz z rodzinami na mszę świętą dziękczynną.
  7. Nabożeństwa majowe w naszym kościele w dni powszednie są odprawiane o godz. 17.30, po nabożeństwie msza święta, a w niedzielę i uroczystości nabożeństwo majowe po mszy świętej o godz. 10.00. Zachęcamy również do podtrzymywania pięknej tradycji, gromadzenia się w wioskach przy Figurkach i wychwalania Matki Bożej śpiewem Litanii Loretańskiej.
  8. Bóg zapłać za tacę inwestycyjną z ostatniej niedzieli.