VI NIEDZIELA ZWYKŁA 11.02.2024r.

  1. Dzisiaj rozpoczynamy 57 Tydzień o Trzeźwość Narodu. Ostatnie dni karnawału mamy przeżyć w radości bez alkoholu.
  2. W Środę Popielcową rozpoczyna się Wielki Post. W trakcie mszy świętej odbędzie się obrzęd posypania głów popiołem. Msze święte w tym dniu w szkole o godz. 9.00, 12.00 i 17.00, o godz. 10.30 w kaplicy w Ziołowym Zakątku. Tego dnia obowiązuje post ścisły czyli jednorazowy posiłek do syta i dwa skromne posiłki w ciągu dnia.
  3. Msza święta wieczorna w piątki będzie odprawiana w szkole a po mszy świętej będzie nabożeństwo Drogi Krzyżowej. Nabożeństwo Gorzkich Żali w niedzielę po mszy świętej o godz. 10.00. Serdecznie zapraszamy.
  4. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii rozpoczną się w 5 Niedzielę Wielkiego Postu 17 marca, a zakończą we wtorek 19 marca Uroczystością św. Józefa.
  5. Członkowie wspólnoty modlitewnej Odnowy w Duchu Świętym z Brańska zapraszają do udziału w Rekolekcjach Ewangelizacyjnych. Rekolekcje rozpoczną się 21 lutego, o godz. 18.00 w Brańsku w salce za plebanią.