ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO 19.05.2024r.

  1. Składamy serdeczne Bóg zapłać rodzicom, dzieci, które dzisiaj przeżywają I Komunię Świętą, dziękujemy za dar ołtarza w postaci ofiary materialnej na remonty, które odbywają się w naszym kościele. Dziękujemy za przygotowanie i posprzątanie kościoła i otocznia na dzisiejszą uroczystość. Dzieci wraz z rodzicami zapraszamy na Biały Tydzień, o godz. 17.30 nabożeństwo majowe i msza święta.
  2. Uroczystość NMP, Matki Kościoła, Głównej Patronki Diecezji Drohiczyńskiej w poniedziałek 20 maja msze święte będą sprawowane, o godz. 8.30, 12.00, 17.00 i 18.00.
  3. Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana (23.05.).
  4. Wspomnienie NMP Wspomożycielki wiernych (24.05.).
  5. Dzień modlitwy o świętość życia kapłanów (25.05.). W tym dniu przypada 30r. śmierci pierwszego biskupa Diecezji Drohiczyńskiej, Władysława Jędruszuka. Pamiętajmy o nim w modlitwie.
  6. W przyszłą niedzielę 26 maja Uroczystość Trójcy Przenajświętszej, zakończenie czasu spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej. Tego dnia będziemy przeżywać odpust w naszej parafii. Suma odpustowa w intencji parafian i gości, o godz. 12.00, po zakończonej mszy świętej procesja wokół kościoła. Tego dnia będziemy gościć w naszej wspólnocie parafialnej ks. Adama Niewęgłowskiego, kapłana naszej diecezji, który posługuje w Hospicjum dla osób bezdomnych w Warszawie, wygłosi Słowo Boże, a po mszach świętych będzie zbierał ofiary do puszek na potrzeby hospicjum.
  7. W przyszłą niedzielę taca inwestycyjna.
  8. Bóg zapłać mieszkańcom Olend za ofiarę na potrzeby Kościoła.