Życzenia Bożonarodzeniowe 2019

W TAK UROCZYSTYM DNIU NARODZIN PANA JEZUSA, CHCIAŁBYM ZŁOŻYĆ ŻYCZENIA W IMIENIU WŁASNYM JAK TEŻ I KSIĘŻY TU OBECNYCH.

NAJPIERW JEDNAK CHCIAŁBYM PODZIĘKOWAĆ WSZYSTKIM ZA PRZYGOTOWANIE SIĘ DO GODNEGO PRZEŻYCIA TYCH ŚWIĄT, OD STRONY DUCHOWEJ, POPRZEZ SPOWIEDŹ I KOMUNIĘ ŚWIĘTĄ, JAK TEŻ I ZEWNĘTRZNE, ZA PIĘKNY WYSTRUJ ŚWIĄTYNI. DZIĘKUJĘ ZA OFIAROWANE CHOINKI I WSZYSTKIM, KTÓRZY PRZYGOTOWALI ŻŁÓBEK, SIOSTROM ZAKONNYM, KS. MARCINOWI, PANOM STRAŻAKOM, CZŁONKOM DOMOWEGO KOŚCIOŁA, LEKTOROM, MINISTRANTOM, DZIEWCZĘTOM ZE SCHOLI ZA PIĘKNE WYKONANIE KOLĘD PRZED PASTERKĄ.

I ŻYCZĘ, ABY WSZYSCY, KTÓRZY SĄ PRZYTŁOCZENI RÓŻNYMI CIĘŻARAMI DNIA CODZIENNEGO TE ŚWIĘTA PRZEŻYLI W RADOŚCI I ŚWIADOMOŚCI BOŻEJ OBECNOŚCI I BOGA, KTÓRY PRZEMAWIA DO NAS POPRZEZ UBÓSTWO BETLEJEMSKIEGO ŻŁÓBKA, POKORĘ CZŁOWIECZEŃSTWA, SŁABOŚĆ NIEMOWLĘCIA I OTWARTOŚĆ NA NASZĄ MIŁOŚĆ WYRAŻONĄ DO NIEGO I LUDZI.

ŻYCZĘ, ABY TE ŚWIĘTA POZWOLIŁY NAM OTWORZYĆ SIĘ JESZCZE BARDZIEJ NA BOGA I CZŁOWIEKA, UBOGACIĆ SIĘ DUCHOWO I MORALNIE. DZIELIĆ SIĘ NIE TYLKO OPŁATKIEM ALE TEŻ WIARĄ, NADZIEJĄ I MIŁOŚCIĄ.

SZCZĘŚĆ BOŻE WSZYSTKIM.

KS. PROBOSZCZ TADEUSZ CZYŻAK
Fot.: Paweł Glink