ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE 2023r. :

DRODZY PARAFINIE I MILI GOŚCIE

Święta Bożego Narodzenia najpiękniej oddają tajemnicę Wcielenia i Narodzenia Chrystusa, Syna Bożego. Bóg stał się człowiekiem, aby mroczną rzeczywistość ludzkiego życia rozświetlać niegasnącym światłem nadziei i wypełniać prawdziwym Bożym pokojem. Przychodzący na świat Chrystus staje przed nami, byśmy umieli wnieść ten pokój do naszych rodzin, do naszych domów.

Przeżywając radość z narodzenia Zbawiciela oraz wsłuchując się w ciszę betlejemskiej groty, pragniemy podziękować za wszystkie przesłane, przekazane życzenia dla nas kapłanów i my również pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia parafianom i gościom, błogosławionych świąt Bożego Narodzenia. Niech Chrystus, Wcielone Słowo Boga, zrodzi się przede wszystkim w Waszych sercach, wypełni je miłością, pokojem, radością i przebaczeniem. Niechaj obdarza swoimi łaskami, zdrowiem, otwiera na drugiego człowieka, a Matka Boża i św. Józef niech pomagają odkrywać Jezusa, wzrastać w wierze i umacniają nadzieję. Szczęść Boże.