Odpust parafialny ku czci Trójcy Przenajświętszej

W niedzielę Trójcy Świętej przeżyliśmy coroczny odpust z racji tytułu naszej parafialnej świątyni. Oprócz parafian i gości przy ołtarzu zgromadzili się liczni kapłani z pobliskich parafii. Sumę odpustową celebrował ks. kan. dr Dariusz Kujawa, proboszcz par. Miłosierdzia Bożego w Bielsku Podlaskim. Współkoncelebransem był o. Paweł Gomulak, OMI Oblat Maryi Niepokalanej, na co dzień posługujący w Sanktuarium Matki Bożej Kodeńskiej jako misjonarz ludowy oraz rzecznik sanktuarium w Kodniu. Był on również kaznodzieją, który głosił w tym dniu Słowo Boże. Liturgię uświetnij Chór Polskiej Pieśni Narodowej z Bielska Podlaskiego. Oprócz parafialnej uroczystości świętowaliśmy również „Powitanie Lata u Ossolińskich”, które zapewniło w tym dniu wiele atrakcji i radości.