Ogłoszenia duszpasterskie 20.03.2022r.

1. Dzień Misjonarzy Męczenników (24.03). Pamiętajmy w tym dniu o modlitwie i poście za misje.

2. (25.03) 30 rocznica powstania w obecnym kształcie Diecezji Drohiczyńskiej na mocy bulli „Totus Tuus Poloniae Populus” z 25.03.1992r.

3. Uroczystość Zwiastowania Pańskiego (25.03), jednocześnie jest to Dzień Świętości Życia. Msze św. w tym dniu w porządku niedzielnym. Taca przeznaczona jest na Fundusz Obrony Życia. Ze względu na uroczystość w tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

4. Bóg zapłać za złożone ofiary na remonty Kościoła w Rudce z Olend – 1650 zł, z ul. Młynowej i Sportowej za I, II, III i IV – 600 zł. i ofiary z Olend na kwiaty do Grobu Pańskiego – 350 zł, z ul. Młynowej i Sportowej – 170 zł.

5. Zapowiedzi:

– Adam Pietruczuk, kawaler, zam. Szpaki, par. Wyszki i Monika Zabłocka, panna, zam. Rudka, par. tutejszej. Zapowiedź II.

6. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej parafii + Aleksandra Angielczyk z Lubieszcz. Wieczny odpoczynek….