Ogłoszenia duszpasterskie 25.06.2023r.

1. Wsp. św. Ireneusza, bp i męczennika (28.06).

2. Dzień imienin J.E. Ks. Bpa dra Piotra Sawczuka, Biskupa Drohiczyńskiego (29.06). W modlitwie polećmy Go Bogu.

3. Ur. św. Piotra i Pawła (29.06). Msze św. w porządku niedzielnym. Ofiary złożone na tacę przeznaczone są do dyspozycji Stolicy Apostolskiej.

4. Naboż. ku czci Niepok. Serca NMP w I sobotę miesiąca.

5. W lipcu i sierpniu nie będzie Mszy św. o godz. 10.00 w naszym Kościele. W Kaplicy w Korycinach Msza św. w tych miesiącach o godz. 10.00.

6. W niedzielę (02.07) odpust w Korycinach w Ziołowym Zakątku. Msza św. o godz. 12.00. Zapraszamy parafian na tę Ur. MB Jagodnej.

7. Zapowiedzi:

– Tomasz Roszkowski, kawaler, zam. Gąsówka Somachy, par. Płonka Kościelna i Karolina Omelańczuk, panna, zam. Rudka, par. tutejszej. Zapowiedź II.

– Paweł Półtorak, kawaler, zam. Olendy, par. tutejszej i Paulina Stankiewicz, panna, zam. Rudka, par. tutejszej. Zapowiedź I.

    Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami,

    zobowiązany jest powiadomić księży pracujących w parafii.

8. W związku z tym, że dobiegły końca procedury przetargowe dotyczące prac modernizacyjnych przy Kościele, Kaplicy i plebanii. W ramach udziału własnego parafii będzie potrzebna pomoc przy wykonaniu prostych prac przygotowawczych odbywać się będą zgodne z harmonogramem i rozpoczną się po przyszłej niedzieli na początku lipca. Będziemy w związku z tym prosić parafian z poszczególnych ulic i wsi. Szczegółowe ogłoszenie będzie przedstawione w przeszłą niedzielę.