Ogłoszenia duszpasterskie 27.08.2023r.

  1. 28.09(poniedziałek) Wspomnienie św. Augustyna
  2. 29.08(wtorek) Wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela
  3. 01.09(piątek) 84 rocznica wybuchu II wojny światowej. Modlimy się w intencji poległych w obronie Ojczyzny.
  4. W tym tygodniu I piątek, I sobota i I niedziela miesiąca. W naszej parafii w przyszłą niedzielę Dziękczynienie za zebrane plony na Mszy Świętej o godzinie 12.00. Po Mszy Świętej procesja z wieńcami dożynkowymi z owocami, warzywami i plonami zebranymi w tym roku, wokół kościoła. Bóg zapłać za ofiary złożone na Mszy Świętej dziękczynnej za zebrany plony z poszczególnych ulic w Rudce i miejscowości należących do parafii tak jak było to w zwyczaju lat ubiegłych.
  5. Ogłoszenie ks. Roberta Figury. Zapisać się można na wyjazd na Beatyfikację rodziny Ulmów. Należy podać nazwisko, imię, numer pesel do ubezpieczenia oraz numer telefonu do kontaktu. 2-dniowy wyjazd 9 września o godzinie 23 z Chojewa, przejazd do Markowej na Beatyfikację, a po niej wyjazd do Przemyśla i Kalwarii Pacławskiej – nocleg, Sandomierz, Zamość. Koszt 435 złotych.
  6. W minionym tygodniu pożegnaliśmy + Janusza Grymuza z ul Ciechanowieckiej w wieku 88 lat.