Wieczór Wiary w Brańsku

Dnia 19 października 2013 roku odbył się w Brańsku kolejny dekanalny Wieczór Wiary pod tytułem „Jestem chory z miłości do Ciebie”. W spotkaniu modlitewnym wzięli udział wierni z parafii Brańsk, Rudka, Wyszki, Topczewo i innych. Całości przewodniczyła młodzież z Białegostoku.

Na spotkaniu przedstawiono pantomimę przedstawiającą człowieka i jego grzech oraz sposób, w jaki Pan Jezus oczyszcza grzesznika. Podczas adoracji Najświętszego Sakramentu wierni uwielbiali, przepraszali, prosili i dziękowali Bogu w modlitwie spontanicznej, którą mógł wznieść każdy obecny. Na zakończenie każdy otrzymał „list od Boga” jako wskazówka życia.

Aby w pełni poczuć to, co dzieje się podczas Wieczorów Wiary, należy przeżyć to osobiście – dlatego gorąco zachęcamy do uczestnictwa w kolejnych Wieczorach Wiary.

Poniżej galeria zdjęć (ich autorem jest Andrzej Bobel z parafii Brańsk):