Złote Gody w parafii Rudka

Dnia 28 grudnia 2014 r. obchodziliśmy Złote Gody – 50. rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa. Swój jubileusz obchodzili:

• pp. Stanisław i Marianna Anusiewicz
  • pp. Józef i Alina Moczulscy
  • pp. Zenon i Leokadia Olszewscy

Uroczystą mszę św. celebrował ks. proboszcz Andrzej Kiersnowski. Następnie w remizie OSP w Rudce zostały wręczone przez pana wójta Andrzeja Anusiewicza medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Uroczystość uświetnił występ dzieci z Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Rudce. Nie zabrakło symbolicznego tortu na cześć jubilatów oraz lampki wina wypitej za ich zdrowie.

Pragniemy pogratulować dostojnym jubilatom za pół wieku wspólnej wędrówki przez życie. Z tej okazji życzymy przede wszystkim zdrowia, aby nigdy Was nie opuszczało, szczęścia i radości oraz niekończącej się miłości – abyście swoją postawą dawali przykład dla młodych pokoleń.